Przejdź do głównej treści
Otwórz wyszukiwarkę
Szukaj
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły

Twój koszyk jest pusty

Chemia obiektowa

Produkty: 37

ShiningHome & ShiningOffice

Chemia obiektowa to gama specjalistycznych produktów chemicznych do utrzymania czystości i higieny w różnych obiektach, takich jak biura, hotele, restauracje, sklepy, placówki medyczne czy domy.

Produkty te charakteryzują się wysoką skutecznością i często są formułowane z myślą o bezpieczeństwie użytkowników oraz powierzchni, na których są stosowane.

Kluczowe obszary chemii obiektowej HoReCa :
  • Kuchnia i gastronomia: Skoncentrowane płyny do zmywarek, preparaty do odtłuszczania pieców i grilli, środki do dezynfekcji powierzchni kontaktujących się z żywnością.
  • Hotelarstwo i powierzchnie wspólne: Środki do mycia podłóg, dywanów, szyb, mydła i dozowniki do pokoi oraz łazienek.
  • Sanitariaty: Silne preparaty do usuwania osadów wapiennych, rdzy i dezynfekcji toalet.
  • Pralnictwo: Profesjonalne proszki i płyny do prania pościeli oraz obrusów. 
Zalety chemii profesjonalnej w HoReCa :
  • Wysoka koncentracja: Mniejsze zużycie produktu i oszczędność kosztów.
  • Zgodność z normami: Gwarancja bezpieczeństwa sanitarnego (HACCP).
  • Szybkość działania: Skuteczniejsze usuwanie trudnych zabrudzeń

Dostępność

Dostępność Więcej opcji (8)

Nowość

Promocja

Lista produktów

Nazwa produktu: od Z do A Domyślne Nazwa produktu: od A do Z Nazwa produktu: od Z do A Cena: od najniższej Cena: od najwyższej

Nielsen Nap Low Foam Produkt do prania tapicerki materiałowej 5000ml

Nielsen Chemicals
129,90 zł
105,61 zł
Promocja
Fresso Home - Uniwersalny płyn do czyszczenia 500ml

Fresso Home - Uniwersalny płyn do czyszczenia 500ml

Fresso
12,72 zł
Cena regularna: 15,90 zł
-20%
Najniższa cena: 12,72 zł
-0%
10,34 zł
Promocja
Fresso Home - Płyn do podłóg 1L

Fresso Home - Płyn do podłóg 1L

Fresso
14,32 zł
Cena regularna: 17,90 zł
-20%
Najniższa cena: 14,32 zł
-0%
11,64 zł
Promocja
Fresso Home - Płyn do czyszczenia szyb 500ml

Fresso Home - Płyn do czyszczenia szyb 500ml

Fresso
11,12 zł
Cena regularna: 13,90 zł
-20%
Najniższa cena: 11,12 zł
-0%
9,04 zł
Promocja
Fresso Home - Płyn do czyszczenia łazienki 500ml

Fresso Home - Płyn do czyszczenia łazienki 500ml

Fresso
14,32 zł
Cena regularna: 17,90 zł
-20%
Najniższa cena: 14,32 zł
-0%
11,64 zł
Promocja
Fresso Home - Płyn do czyszczenia  kuchni 500ml

Fresso Home - Płyn do czyszczenia kuchni 500ml

Fresso
14,32 zł
Cena regularna: 17,90 zł
-20%
Najniższa cena: 14,32 zł
-0%
11,64 zł
Promocja
Fresso Home - Balsam do naczyń 500ml

Fresso Home - Balsam do naczyń 500ml

Fresso
10,32 zł
Cena regularna: 12,90 zł
-20%
Najniższa cena: 10,32 zł
-0%
8,39 zł
Promocja
Stone-Shine-Extra-1l.jpg

Eco Shine Stone Shine Extra - Koncentrat do czyszczenia kostki brukowej 1L

Eco Shine
19,20 zł
Cena regularna: 24,00 zł
-20%
Najniższa cena: 19,20 zł
-0%
15,61 zł
Promocja
Smart-Foam-1l.jpg

Eco Shine Smart Foam - Mocno odtłuszczająca pianka czyszcząca 1L

Eco Shine
16,00 zł
Cena regularna: 20,00 zł
-20%
Najniższa cena: 16,00 zł
-0%
13,01 zł

Eco Shine Septal Express - Środek do dezynfekcji powierzchni i urządzeń 1L

Eco Shine
20,00 zł
16,26 zł
Promocja
Sanit-Shine-1l.jpg

Eco Shine Sanit Shine - Pianka czyszcząco-odkamieniająca do toalet i łazienek 1L

Eco Shine
15,20 zł
Cena regularna: 19,00 zł
-20%
Najniższa cena: 15,20 zł
-0%
12,36 zł

Eco Shine Oven Cleaner - Płyn do mycia kuchenek, piekarników, grillów 5L

Eco Shine
93,00 zł
75,61 zł
Promocja
Oven-Cleaner-1l.jpg

Eco Shine Oven Cleaner - Płyn do mycia kuchenek, piekarników, grillów 1L

Eco Shine
17,60 zł
Cena regularna: 22,00 zł
-20%
Najniższa cena: 17,60 zł
-0%
14,31 zł

Eco Shine Odor Gone Bio - Neutralizator zapachów z naturalnymi bakteriami Bacillus 500ml

Eco Shine
35,00 zł
28,46 zł

Eco Shine Inox Shine - Preparat pielęgnująco-konserwujący stal nierdzewną 1L

Eco Shine
39,00 zł
31,71 zł
Promocja
GLASS-SHINE-1.png

Eco Shine Glass Shine - Płyn z alkoholem do mycia szyb i luster 5L

Eco Shine
44,00 zł
Cena regularna: 55,00 zł
-20%
Najniższa cena: 44,00 zł
-0%
35,77 zł
Promocja
Glass-Shine-1l.jpg

Eco Shine Glass Shine - Płyn z alkoholem do mycia szyb i luster 1L

Eco Shine
12,40 zł
Cena regularna: 15,50 zł
-20%
Najniższa cena: 12,40 zł
-0%
10,08 zł

Eco Shine Fridge Shine - Produkt do czyszczenia lodówek i witryn chłodniczych 1L

Eco Shine
20,00 zł
16,26 zł

Eco Shine Floor Wood - Płyn do mycia podłóg drewnianych 1L

Eco Shine
18,00 zł
14,63 zł
Promocja
Floor-Orange-1l.jpg

Eco Shine Floor Orange - Płyn z alkoholem do mycia podłóg o zapachu pomarańczy 1L

Eco Shine
15,20 zł
Cena regularna: 19,00 zł
-20%
Najniższa cena: 15,20 zł
-0%
12,36 zł
Promocja
Fat-Cleaner-1L.jpg

Eco Shine Fat Cleaner - Koncentrat do odtłuszczania powierzchni i urządzeń 1L

Eco Shine
16,15 zł
Cena regularna: 19,00 zł
-15%
Najniższa cena: 16,15 zł
-0%
13,13 zł
Promocja
Eco Shine ECO Oven - Ekologiczny, gotowy do użycia preparat w formie pianki do czyszczenia grillów, kuchenek, piekarników, pieców, okapów oraz kominów 5L

Eco Shine ECO Oven - Ekologiczny, płyn do mycia kuchenek, piekarników, grillów 5L

Eco Shine
81,60 zł
Cena regularna: 96,00 zł
-15%
Najniższa cena: 81,60 zł
-0%
66,34 zł
Promocja
ECO-OVEN-1L.jpg

Eco Shine ECO Oven - Ekologiczny, płyn do mycia kuchenek, piekarników, grillów 1L

Eco Shine
20,40 zł
Cena regularna: 24,00 zł
-15%
Najniższa cena: 20,40 zł
-0%
16,59 zł

Eco Shine ECO Multishine - Ekologiczny środek do czyszczenia powierzchni ponadpodłogowych 1L

Eco Shine
17,00 zł
13,82 zł